Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Alphons Freymuth uit 1988 op 300 grams Hahnemuller papier. L.o gesigneerd en gedateerd 1988, r.o genummerd 29/60. Titel van het werk is "Het goddelijk Dier". Afm. blad 40x55, beeld 24x29 cm. Het blad is in perfecte staat.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2018 um 8:50 |
Endzeit | 27-4-2018 um 19:50 |