18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Jahr | 1982 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 45 x 35 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 49 x 39 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van Alphons Freijmuth. Olieverf op doek, in verso gesigneerd, getiteld en gedateerd (‘82). In zeer nette houten lijst. Alles in goede conditie, wat craquelé in de onderste helft van de voorstelling.
Afmetingen: 49cm x 39cm (incl. lijst), 45cm x 35cm (doek)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Wat craquelé in de onderste helft van de voorstelling | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2020 um 0:00 |
Endzeit | 1-6-2020 um 19:00 |