Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1988
Afmetingen: 70 cm x 50 cm
Oplage:75/150
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier
Ingelijst: Ja, aluminium lijst
Conditie:In perfecte staat.
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 13-1-2018 um 21:23 |
Endzeit | 20-1-2018 um 21:23 |