Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 79 x 58.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 103 x 83 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | X/XX |
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Zeer goede staat, de binnenkant van het glas kan wel worden schoongemaakt (makkelijk vanwege Barth wissellijst) | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 20-10-2018 um 16:49 |
Endzeit | 2-11-2018 um 19:54 |