Willem van Leusden - Heu auf dem Bauernhof abladen - Ets
Vincent Rijnbende - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
De litho is handgesigneerd.
Prachtig zwevend ingelijst in een oorspronkelijke lijst.
Heel smaakvol en in prima conditie
Afmetingenzijn met de lijst 48 bij 38 ,en het werk meet 30 bij 20 cm.
De fotos doen het werk helaas geen recht.
Startzeit | 21-4-2015 um 20:25 |
Endzeit | 26-4-2015 um 20:25 |