Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55 x 42 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 250 |
Zeldzame, gesigneerde zeefdruk van André Beullens uit 1977
Totale afmeting: 55x42 cm
Afmeting beeld: 45x30 cm
Handgetekend rechts onderaan
Genummerd: 155/250
In zeer goede staat.
Niet ingekaderd
Bijgeleverd: twee bijhorende schutbladen met poezie/verhaal met dezelfde afmeting
Wordt samen aangetekend verstuurd in een stevige verpakking met T&T
Verzending B: 12€ NL: 20€
André Beullens (1930 - 1976) behoort tot de stroming van de fundamentele schilderkunst. Hij behoorde ook net als Luc Hoenraet,Rik Poot, Jan Beekman en Hilde Van Sumere tot de " Groep Vlaams Brabant". Het schilderwerk van André Beullens heeft geen andere bedoeling dan het weergeven van kleurvelden waarvan de pigmenten zich op het schildervlak ontvouwen en er enkel zichzelf zijn. Hij onderzoekt basisprincipes als vorm, kleur, formaat en schildertechniek. André Beullens experimenteerde graag met kleur. André Beullens' doeken ontleden licht en kleur in verhouding tot de andere primaire en secundaire kleuren. Het speciale aan zijn werken is, dat ze niet om belichting vragen, integendeel zelfs, ze zijn op hun mooist zonder kunstmatig licht in hun nabijbheid. André Beullens is jammer genoeg veel te vroeg gestorven, waardoor hij nog steeds te weinig de erkenning krijgt die hij verdient
VerzendingZustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 8-3-2019 um 10:12 |
Endzeit | 22-3-2019 um 20:00 |