Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1975 |
Technik | Stift |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67.5 x 52.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Houten lijst met (gebroken) glasplaat.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
Binnen Nederland: €20,-
Binnen Belgie: €34,-
Binnen rest EU: €42,-
(vk362876)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
De glasplaat van het werk is in de rechter onderhoek gebroken, er zijn een tweetal kleine glasscherven die (vermoedelijk) tegen het werk aan drukken, deze scherven zitten links van het gebroken deel van de glasplaat. | |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 16-10-2018 um 16:38 |
Endzeit | 27-10-2018 um 21:15 |