Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
André Lanskoy (1902- 1976)
kleurenlitho, zonder titel (abstracte compositie), gesigneerd LANSKOY, genummerd 69 / 70 , gedateerd 1948
uit een oplage van 70 is dit nummer 69.
maten (binnen passepartout) circa 30 x 23 cm papiermaat 42 x 34 cm. Passe-partout maat 45 x 40 cm.
papier iets vergeeld, sporen van plakband aan de randen achterzijde.
provenance : Sotheby's Amsterdam, 1994 veiling 598 lot nr 751
code ZZABS
Ort des Objekts | Amstelveen, Niederlande |
Startzeit | 19-6-2017 um 11:08 |
Endzeit | 4-7-2017 um 10:08 |