David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Vroeg werk van deze inmiddels overleden veelzijdige Zoetermeerse kunstenaar.
De kleuren van deze 40 jaar oude Linosnede op scrapebord zijn nog goed behouden gebleven.
In potlood voluit betiteld, gesigneerd en gedateerd (zie foto's) - afm: 65x50 cm - afb. ca 53x35 cm
De passe-partout zit er los bij moet worden vervangen - conditie van het werk is redelijk - geringe gebruikssporen
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden op condities PostNL