Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Deze aquarel van een typisch Hollands landschap is gesigneerd en gedateerd linksonder, 2004. Het beeldformaat is 34 x 49 cm; in passe-partout is het formaat 50 x 65 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten bedragen (Ned.) € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Startzeit | 28-12-2014 um 12:15 |
Endzeit | 11-1-2015 um 12:15 |