Corneille - „Sommerspaziergang“ (2 Ausgaben).
Harry Karssen - Konvolut von zwei Siebdrucken n.t.
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooie aquarel van 2 meerkoeten. De aquarel is gesigneerd en gedateerd linksonder, 1991. Het formaat is 50 x 50 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Dit schilderij komst rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten zijn € 9 (gewone verzending) of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Startzeit | 27-1-2015 um 21:11 |
Endzeit | 10-2-2015 um 21:11 |