Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Deze aquarel van een typisch Hollands polderlandschap is gesigneerd en gedateerd linksonder, 1992.
Het beeldformaat is 52,5x35,5 cm; in passe-partout 65x50 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Deze aquarel komst rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten (Ned.) bedragen € 9 (aangetekend € 11). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Startzeit | 11-1-2015 um 20:27 |
Endzeit | 21-1-2015 um 20:32 |