Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie kop van een uil, die spiedend de omgeving in de gaten houdt. Deze linosnede is door André Tigchelaar in 1985 gemaakt en met de hand afgedrukt in een oplage van 5 ex. Dit is nunmmer 4 (en laatste) van de 5. De linosnede is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het formaat is 50 x 65 cm. De lino is niet ingfelijst.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zoetermeer, Niederlande |
Ort des Objekts | Zoetermeer, Niederlande |
Startzeit | 2-1-2018 um 17:34 |
Endzeit | 10-1-2018 um 21:09 |