Ben Zegers - „Blumen pflücken für Blinde“ – signierter Druck/Collage von 1993
John Hesselberth - Anatomie in einem Raum - Ets
Joke Struik - langsam in der Auvergne
Gertie Janssen - Das flache Land II
Een typisch Hollands tafereeltje: eenden die relaxen op een aanlegsteiger. Dit olieverf schilderij op paneel werd door André Tigchelaar gemaakt in 2000 en is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het formaat van het schilderij is 50x50 cm en het is ingelijst in een aluminium lijst (met een enkel krasje).
Het schilderij kan zonder verdere kosten worden afgehaald, dan wel (aangetekend) worden verzonden: aangetekend Nederland € 11; België € 25.
Startzeit | 27-9-2015 um 11:08 |
Endzeit | 11-10-2015 um 11:08 |