Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Vogels en landschappen waren voor André Tigchelaar altijd de favoriete onderwerpen die hij in veel verschillende technieken heeft weergegeven. Deze houtsnippen zijn geschilderd op linnen en daarna is het doek op mdf gelijmd. Het schilderij is rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1996. Het formaat is 53,5 x 37,5 cm.
Het schilderij is dit jaar schoongemaakt, opnieuw gevernist en ingelijst in een strakke goudkleurige alu-lijst. De conditie van het schilderij is dan ook uitstekend. Dit werk komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
Het schilderij kan zonder kosten worden afgehaald dan wel aangetekend worden verzonden (kosten Nederland € 11; België € 16).
Startzeit | 13-2-2015 um 13:53 |
Endzeit | 27-2-2015 um 14:08 |