Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Deze vinkjes zijn geschilderd op masonite. Het olieverf schilderij is gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 2007. Het formaat is 30 x 40 cm en het schilderij is ingelijst in een eenvoudig aluminium lijstje.
Dit schilderij komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten (Ned.) zijn € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Startzeit | 28-12-2014 um 12:46 |
Endzeit | 11-1-2015 um 12:51 |