Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Dit olieverf schilderij van een schuchter waterhoentje is weliswaar klein, maar is toch een echte blikvanger. Het is geschilderd op linnen dat is verlijmd op mdf. Het schilderij is linksonder gesigneerd en gedateerd, 1963. Het formaat van het schilderij is 29,5 x 24,5 cm en het is recent schoongemaakt.
Ort des Objekts | DEN HAAG, Niederlande |
Startzeit | 28-4-2017 um 14:46 |
Endzeit | 5-5-2017 um 14:46 |