Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Glaskunstenaar Andries Copier was als hoofd van de ontwerpafdeling van de Glasfabrieken in Leerdam ook lange tijd ( eind- )verantwoordelijk voor de vormgeving van de collectie gebruiksglas, zoals serviezen en vazen.
Tot 1950 werd ook het gebruiksglas door hem gesigneerd, maar na 1950 werd dit i.v.m. de omvang van de productie niet meer gedaan omdat dit tè tijdrovend was geworden. Copier had zijn handen toch al vol met het ontwerpen van Unica en samenwerking met buitenlandse glaskunstenaars.
Deze heldere vaas ( hoog ca. 21 cm ) met zeer weinig gebruikssporen is niet gesigneerd en werd na 1950 in produktie genomen.
Pakketverzending met track & Trace per PostNL. ( € 6,95 - kosten koper )
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 4-8-2017 um 13:47 |
Endzeit | 18-8-2017 um 13:47 |