Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Ank Spronk uit 1975. Titel: De tocht. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 21/22. Afmetingen incl. passe-partout: h40x b50 cm. Afmetingen werk: H20 x b33 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 6-4-2018 um 14:03 |
Endzeit | 12-4-2018 um 21:03 |