Herman Brood - n.t. (handsignierter Siebdruck auf Leinwand)
Jean-Michel Basquiat - UNIQLO-Board inkl. Originalverpackung
Jakop Slegt - Stift auf Papier, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Ank Spronk uit 1975. Titel: Eva, de appel en de slang. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 10/30. Afmetingen incl. passe-partout: h50x b40 cm. Afmetingen werk: H17,5 x b17,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Aan de linkerzijde zit in het witte gedeelte 1 oxidatievlekje.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 6-4-2018 um 14:12 |
Endzeit | 15-4-2018 um 20:12 |