Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Met potlood gesigneerd en tevens gedateerd 1915.
In prima conditie.
Bovendien mooi ingelijst, kan zo aan de muur.
Mooi geheel; ongeopende lijst.
Lijstmaat: 31 x 62,5 cm.
Maat litho: 14 x 41,5 cm.
Ingelijst door Van Hulsen te Leeuwarden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Bolsward, Niederlande |
Ort des Objekts | Bolsward, Niederlande |
Startzeit | 9-12-2016 um 14:22 |
Endzeit | 16-12-2016 um 19:22 |