Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1964 |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39.5 x 52.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Epreuve d'Artiste |
Samen met Reidar Rudjord startte ze in februari 1963 Atelier Nord in Tøyen , Oslo, wat van groot belang zou zijn bij de vernieuwing van Noorse grafische kunst.
In het najaar van 2010 schonk Anne Breivik haar hele grafische collectie aan het Trondheim Art Museum . In dit museum zijn de eigen grafische werken van Breivik opgenomen, evenals een uitgebreid archiefmateriaal, correspondentie en andere documentatie met betrekking tot haar werk als kunstenaar. (Wikipedia)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 7-8-2018 um 13:01 |
Endzeit | 17-8-2018 um 22:59 |