Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige ets van deze, ten onrechte, weinig bekende kunstenares. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘93), getiteld en genummerd (8/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 68cm x 57cm (blad), 51cm x 45cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).
Startzeit | 11-10-2015 um 21:23 |
Endzeit | 23-10-2015 um 21:23 |