Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Jahr | 1975 |
Technik | Gouache |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 81 x 61 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Uiterst herkenbaar werk van Ans Wortel. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsboven (1975) en zoals gebruikelijk getiteld op het onderblad. In stevige aluminium lijst, zonder glas. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 55cm x 40cm (gouache)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 28-4-2020 um 20:56 |
Endzeit | 9-5-2020 um 22:50 |