Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 200 |
Nummer kan afwijken van de foto's. // formaat is afmeting blad
Prachtige zeefdruk van Ans Wortel, hand gesigneerd.
Beeldend kunstenares, schrijver en dichter Ans Wortel (1929 – 1996) maakte in haar lange kunstenaarsleven voornamelijk olieverfschilderijen, gouaches en tekeningen.
Haar werk beslaat een periode van meer dan 50 jaar.
Als autodidact begon ze vanuit de traditionele schilderkunst langzaam naar een eigen vorm te zoeken dat ‘abstract figuratief’ genoemd kan worden.
Begin jaren ‘60 begon Ans Wortel, die in Amsterdam woonde, met haar werk bekendheid te krijgen.
In 1963 was er een tentoonstelling van haar werk in het Stedelijk Museum in Amsterdam en in Museum Van Bommel Van Dam in Venlo.
Ook won Ans Wortel in 1963 de prestigieuze 1e prijs bij de Biënnale de la Jeunesse in Parijs.
Het Rijksmuseum kocht werk van haar aan.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
exemplaar in nieuwstaat | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hoogkarspel, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Hoogkarspel, Niederlande |
Startzeit | 30-4-2020 um 12:06 |
Endzeit | 3-5-2020 um 21:17 |