Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Uit een verzameling, in een antieke grafiek-koffer.
=========================================
Linksonder onduidelijk gesigneerd.
Kleine antieke tekening.
Tekening/Sepia op papier.
Formaat : 9 x 15 cm.
In perfecte staat.
===============================