Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kleurtekening door Antoinette van Hoytema
Voorstelling van een hooischuur in Doorn
Losbladig op onderbald, beeldmaat 30x24, onderbladmaat 45x34
Niet gesigneerd, wel gedateerd r.o. 'Doorn Aug 19'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-10-2017 um 15:43 |
Endzeit | 26-10-2017 um 19:43 |