Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Krachtig werk van Anton Buytendijk, uitgegeven door Prent 190. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (43/190). In goede conditie, enige wat er op het werk aan te merken valt is dat er op de achterkant van het blad een kras zit die aan de voorkant nauwelijks opvalt als een vouwtje, alleen zichtbaar als je weet dat hij er zit.
Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 64cm x 45cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2018 um 12:05 |
Endzeit | 29-6-2018 um 20:46 |