Herman Brood - Farbsiebdruck WASHERWOMAN
Victor Vasarely - ALTAIR und CENTAURI-XXII – 1973 – 2 Werke
Herman Brood - Farbsiebdruck BASEBALL
Toon Koster - Scheuneninnenraum mit einfallendem Tageslicht
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Anton Erkelens
Voorstelling van een nietige wandelaar onder een grote kerk
Losbladig, beeldmaat 30x25,5, bladmaat 48x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Erkelens'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 21-3-2018 um 12:52 |
Endzeit | 30-3-2018 um 13:52 |