Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Bijzonder schilderij van Anton Heyboer in een prachtige design lijst
Formaat 44,5 x 64,5 cm
Gesigneerd
In zeer goede conditie
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 18,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZZW
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 13-5-2018 um 13:15 |
Endzeit | 27-5-2018 um 13:15 |