Ru van Rossem - INDUSTRIEBEWEGUNG
Jiri Anderle - "Konfrontace" 1976 - Auflage 70 - handsigniert
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Clemens Briels - Der Erblasser
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Anton Pieck. Titel: Cuneratoren Rhenen. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h50x b32,5 cm. Afmetingen werk: H36,3 x b20,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2018 um 9:15 |
Endzeit | 4-5-2018 um 21:20 |