Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een olieverfschilderij van de Nederlandse schilder Anton Rutgers uit ca 1950.
Gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.
Afmetingen: Lijst, 38 x 32. Beeld, 29 x 23 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft aan de linkerrand een plekje waar een stukje van de gipsen sierrand eraf is.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Anton Rutgers, geboren in Velp 1905, heeft in Zuid-Afrika gewoond, en is daarna teruggekeerd naar Nederland en woonde en werkte in Bussum. Hij was autodidact en schilderde met name stadsgezichten, landschappen, riviergezichten en havengezichten.
Anton Rutgers staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/69011
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stadsgezicht”).
Kunstenaar: Anton Rutgers.
Techniek: Olieverf op doek.
Jaartal: Onbekend, ca 1950.
Afmetingen: Lijst, 38 x 32. Beeld, 29 x 23 cm.
Ingelijst: In de originele houten lijst met gipsen sierrand.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft aan de linkerrand een plekje waar een stukje van de gipsen sierrand eraf is.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 30-4-2016 um 15:31 |
Endzeit | 14-5-2016 um 20:31 |