Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi werk van Anton Vrede uit 1991. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (33/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 60cm (blad), 57cm x 57cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-11-2017 um 12:44 |
Endzeit | 9-12-2017 um 20:44 |