Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar; Anton Vrede
Techniek; Zeefdruk
Titel: Without You
gesigneerd en genummerd
Oplage; 70 ex
Jaar; 1989
maten; 88 x 70 cm
het werk wordt oningelijst verstuurd
ingelijst versturen in overleg
Startzeit | 16-10-2016 um 9:13 |
Endzeit | 23-10-2016 um 9:13 |