Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Olifant bij water
Jaartal: 1973
Afmetingen blad: 54 cm x 70 cm (Beeld: 50,5 cm x 66 cm)
Oplage: 103/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Het werk is uitgegeven door Prent 190. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2018 um 22:31 |
Endzeit | 24-4-2018 um 21:31 |