Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
ANTONIUS van BEEK
KIPPEN OP HET ERF
Aquarel in de maat 33 x 43 cm
Gesigneerd onder ant. van beek
In een orginele art deco lijst in de maat 46 x 56 cm
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 12-5-2014 um 19:36 |
Endzeit | 22-5-2014 um 19:36 |