18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 99 |
Krachtige, donkere compositie van Antony van Lieshout. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’80) en genummerd (3/99). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 48cm x 32cm (beeld)
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2022 um 20:48 |
Endzeit | 11-3-2022 um 14:04 |