Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 33.5 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 49.5 x 66.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 60 |
Prachtige ets van Antoon van Hemert.
Gesigneerd: A. v. Hemert
Titel: Aan de waterkant
Techniek: originele kleurets
Oplage: 17/60
De ets heeft verzuringsplekken in de buitenrand. De ets zelf is prachtig.
De lijst is beschadigd.
Antoon Willem Joseph Marie van Hemert, (wordt ook wel geschreven zonder "van"),
(1883 Den Bosch-1944 Utrecht) was schilder, aquarellist, tekenaar, pastellist, etser, lithograaf, wandschilder, leraar en vanaf 1909 enige tijd directeur van een drukkerij.
-Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.
-Hij woonde en werkte in Den Bosch, Amsterdam, Amersfoort en Utrecht en gaf o.a. les aan de H.B.S. te Utrecht.
-Antoon van Hemert schilderde, tekende en etste landschappen, stillevens, portretten en christelijk religieuze voorstellingen. Hij was lid van de Vereniging Sint Lucas (Amsterdam) en Arti et Amicitiae (Amsterdam). -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 458.
Ophalen of verzenden
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Aan de buitenranden wat verzuring. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 28-7-2020 um 21:30 |
Endzeit | 21-2-2021 um 19:50 |
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |