Jahr | 1990 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 180 x 120 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Anya Janssen- In het teken van de Saurischia
Olieverf op linnen - verso gesigneerd - 1990
Vroeg surrealistisch werk van de Nederlandse kunstschilder Anya Janssen
Indrukwekkende verbeelding van haarzelf als mens in het immense heelal.
De zijkanten van het doekframe zijn meegeschilderd.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Geen beschadigingen in het doek. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Elst, Niederlande |
Startzeit | 9-2-2021 um 17:06 |
Endzeit | 12-2-2021 um 22:59 |
Ort des Objekts | Elst, Niederlande |