Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Sfeervolle litho van Adri Brouwer. Het werk is ingelijst in een blankhouten lijst van 63 x 63 cm. De afbeelding is 35 x 37 cm. De litho is met potlood gesigneerd en voorzien van jaartal 1996 en oplagenummer 43 / 90. Het geheel is in onberispelijke staat.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald of op kosten van de koper worden verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda, Niederlande |
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 5-12-2017 um 13:23 |
Endzeit | 12-12-2017 um 13:23 |