Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)