Gerard Prent - Pastös gemaltes Ölgemälde auf Leinwand, Komposition mit Blumen
Klaas Gubbels - Siebdruck: Stillleben - 1999 (groß!)
Rob Scholte - Siebdruck: Urheberrecht
Els Maasson - Radierung, Gallus – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Ardi Brouwer
Techniek: litho
Titel : Klip
Handgesigneerd: Ja
Nummer: 6/11
Jaar: 1991
Afmetingen werk inclusief lijst: 71 x 91 cm
Afmetingen werk: 48 x 70 cm
Ingelijst: Ja
Conditie:
In goede staat.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifcaat kan, op aanvraag, worden meegezonden.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Conditie: in goede staat.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Het werk kan ook verzonden worden met een koerier.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2017 um 23:29 |
Endzeit | 30-7-2017 um 20:29 |