Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi ingelijste litho van de hand van Ardi brouwer, in een hele kleine oplage van slechts 15 stuks.
Lijst is er destijds door Monart in Den Bosch omheen gezet, helaas zitten er de nodige kleine beschadigingen aan de randen. Al met al is de lijst nog in redelijke conditie.
Afmeting van de lijst is 87 x 75cm.
Afmeting van het werk is 56 x 44cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Woudrichem, Niederlande |
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 30-12-2017 um 16:21 |
Endzeit | 10-1-2018 um 21:21 |