Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Ardi Brouwer uit 1995. Nummer e.a V/V. Afmetingen blad H 48.5 X b62 .5. Afmetingen Voorstelling H41 x b55. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 1005 gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: In goed staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 22-2-2018 um 13:58 |
Endzeit | 4-3-2018 um 20:58 |