Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho door de graficus en kunstschilder Arie Kater.
Voorstelling van een gezelschap met een dame en heren in smoking.
Losbladig, beeldmaat 27x19, bladmaat 33x22
Gesigneerd r.o. in de plaat 'Kater'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 22-6-2014 um 22:40 |
Endzeit | 29-6-2014 um 22:40 |