Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige gedetailleerde litho van het Gasthuishofje in Haarlem in een nog mooiere lijst
Hij is handgesigneerd (meegedrukt en met potlood).
Afmetingen:
71 x 56,5 cm (inclusief lijst)
54 x 39 cm (exclusief lijst)
Ophalen of verzenden
De verzend-/verpakkingskosten zijn € 13,50
Startzeit | 15-11-2013 um 22:41 |
Endzeit | 25-11-2013 um 22:41 |