Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooi ingelijste gemengde techniek (waterverf/inkt-tekeningen) op papier van Arie van Geest uit 1985. Van Geest was een leerling van Klaas Gubbels. Het werk is linksonder gesigneerd en rechtsonder gedateerd met potlood (8-8-85). Afmetingen incl. lijst: h 51,5 x b41,5 cm. Afmetingen voorstelling +-: h 16,5 x b18,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Opmerking: Deze werken hebben tot de persoonlijke collectie van Gerard Reve behoord. Arie van Geest, de kunstenaar, heeft mij verteld dat hij deze werken, in opdracht, voor hem heeft gemaakt.
Conditie : in zeer goede staat. Het werk kan zo aan de muur.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2017 um 19:33 |
Endzeit | 29-12-2017 um 20:33 |