Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurenhoutsnede van Arie Zonneveld.
Bijzonder scherpe lijnen mooie kleuren.
Voluit gesigneerd met potlood rechtsonder en in de druk gemonogrammeerd AZ
Linksonder met potlood geschreven 'Kleurenhoutsnede handdruk'
Beeldmaat 22x10 cm
Afmetingen van linnen passepartout 37,5x22 cm
Het werk is in goede staat.
Op de website die de erfgenamen gemaakt hebben over Zonneveld staat deze prent ook vermeld. Vooralsnog heb ik hem alleen gevonden in de tweekleurige variant (zwart/rood)
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Startzeit | 3-3-2016 um 13:01 |
Endzeit | 18-3-2016 um 14:34 |