Kosta Boda - Sun Burst von Rune >Strand für SEA
Serge Vandercam - Freie Komposition - Handsigniert!!!
Willem Eerland - Dreimaster auf offenem Wasser - Aquarell, gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Kleurenhanddruk linksonder.
Beeldmaat 16 x 11 cm. Lijstmaat 31,8 x 24,1 cm.
Arie Zonneveld is geboren te Amsterdam in 1905 en overleden te Den Haag in 1941.
Startzeit | 21-12-2015 um 17:08 |
Endzeit | 28-12-2015 um 20:18 |