Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Kleurenhanddruk linksonder.
Beeldmaat 17 x 13,5 cm. Onder passepartout. Het papier is enigszins vergeeld.
Arie Zonneveld is geboren in 1905 en overleden in 1941.